Výcvik

 Pravidelně se snažíme navštěvovat Kynologický klub v Rosicích (ve Zbraslavi)  :). 

 

ŠTĚNĚCÍ ŠKOLKA, BRNO-MOKRÁ HORÁKOV - 25.6.2011

    Tady Aprilka poprvé poznala, co znamenjí slova "skupina psů" :). Skvěle zde zapadla mezi štěňátka a vesele si hrála. Potkali jsme tu cvičitelku Mirku Marcišinovou a naživo jsme spatřili Aprilčina tatínka Aslana.  Naše malé štěnítko si tu vyzkoušelo kladinu a dokonce i áčko. Byla moc šikovná a doufám, že takto budeme pokračovat i do budoucna.

 

LETNÍ VÝCVIKOVÝ TÁBOR V PODHRADÍ NAD DYJÍ - 9.-16.7.2011

   Tento tábor pro nás byl velmi velkým ponaučením a vůbec první delší výcvikovou akcí. Potkaly jsme zde výcvikáře Mirka Valentina, který nás naučil ty nejzákladnější a nejdůležitější věci. Zde jsme poznaly obranu, stopy i poslušnost. Postupem času jsme se na toto naučily "stavět" další dovednosti. Na tomto táboře jsme poznaly spoustu milých lidí i psů, které vídáme do dnes. Také velmi pozitivní zpráva byla, že vznikla tato stránka a to hlavně díky naší spolubydlící v chatce, Anetě Zahradníčkové:)))... PS.: všem moc děkujeme!

 

PRODLOUŽENÝ VÝCVIKOVÝ VÍKEND, BALDOVEC - 28.-30.10.2011

    Zde jsme už nebyly dvě, ale tři :). Narozdíl od tábora nám tu trochu chybělo teplé počasí, ale s tím jsme počítaly. Nacházely jsme se v nádherné krajině v okolí Macochy. Výcviky tu řídili Mirka Marcišinová a Mirek Valentin... díky této dvojci jsme na tom tak, jak jsme. Potkaly jsme tu známé z tábora i nové přátele.

    

 LVT V PODHRADÍ NAD DYJÍ - 14.-21.7.2012

    Na tomto táboře jsme se naučily upřesňovat cviky, které už umíme a navazovat na ně. Posunuly jsme se o krok dál ve stopě, poslušnosti i obraně, za to vděčíme hlavně  Mirce Marcišinové a Robertu Fagošovi :)). Za organizaci musíme opět poděkovat toho času manželům Aleně a Erikovi Celým. Počasí nebylo moc ideální pro lidi, ale pro psy ano. Občas se tu přehnaly přeháňky, jinak zataženo, sem tam výskyt sluníčka. Aprilka se tu seznámila s pudlíkem Artíškem, se kterým trávila odpočinkové chvilky na pokoji. Kolektiv tu byl úžasný... moc děkujeme za dobu strávenou s Vámi :).

 

LVT V PODHRADÍ NAD DYJÍ - 13.7.-20.7.2013

    Vždy se zde naučíme nové věci, zlepšíme své výkony a znalosti a zažijeme příjemně strávený týden s přáteli, děkujeme :).

LVT V PODHRADÍ NAD DYJÍ - 12.-18.7.2014

     Už počtvrté jsme se zúčastnily tohoto výcvikového tábora a jako vždy se nám tu líbilo. Navíc jsme tu složily Zkoušku doprovodného psa - BH. Máme obrovskou radost a těšíme se na další rok. Veliké dík patří vynikajícím výcvikářům Mirce Marcišinové a Robertu Fagošovi a také organizaci HOVAWART-PRO-SPORT v čele s Alenou Celou.

LVT PODHRADÍ NAD DYJÍ - 11.-18.7.2015

    Tento tábor je pro nás již tradicí. Jsme moc rádi, že můžeme jezdit. Děkujeme!